Fly i den digitale verden

Asterios er et utviklingsbyrå med tilholdssted i Holmestrand. Vi lager nettsider som funker for deg.

Våre tjenester

Dersom din bedrift allerede har en nettside som du ønsker å forbedre, kan vi tilby mindre eller større løsninger basert på dine ønsker og ideer. Vi kan også hjelpe til med å designe og bygge en ny nettside fra bunnen av, skreddersydd for din bedrift og målgruppe.

Nettsider og digitale løsninger

En nettside som ikke fungerer optimalt frarøver bedriften din potensielle inntekter.
Vi i Asterios utvikler nettsider og digitale løsninger som fungerer for næringslivet – øker salget, forenkler prosessen med å bestille tjenester og øker konverteringen av tilfeldige besøkende til kunder.
Ofte bedømmer folk alvoret til en virksomhet ut fra kvaliteten på et nettsted. En nettside som ikke fungerer optimalt kan frarøve bedriften din for potensielle inntekter, samtidig som en utdatert nettside reduserer antall kunder.
Les mer

Design konseptutvikling

Et designkonsept er en grunnleggende idé, en helhetlig visjon om hvordan en merkevare vil bli fremstilt i alle slags grafiske materialer:
- i en bedriftsidentitet og logo;
- på en nettside og reklamemedier;
- i utformingen av et kontor eller butikklokale.
Les mer

Kampanjesider

Kampanje og landingssider er ryggraden i digital markedsføring. For enhver reklamekampanje trenger du en side med et klassisk scenario – kom, forstå, lag.
Vi i Asterios vet hvordan vi lager fungerende Kampanje- og landingssider som oppmuntrer brukeren til å gjøre noe. For eksempel å fylle ut et tilbakemeldingsskjema, abonnere på et nyhetsbrev, avtale med en spesialist, kjøpe billett til en konferanse eller bare se en presentasjon.
Les mer

Grafisk design

Vi i Asterios jobber med grafisk design hver dag, alt fra logoer og emballasje, til magasiner og nettsider. Arbeidet til en designer bidrar til å gjøre verden mer praktisk, komfortabel og vakker. Grafisk design tjener en rekke funksjoner fordi design, først og fremst, er et sett med verktøy som løser problemer ved hjelp av farger, former, bilder, komposisjoner og typografi. Det er umulig å løse noen problemer på én måte eller verktøy, så det finnes flere typer grafisk design. Vi i Asterios kan bidra med en bred kompetanse for å optimalisere det ønskede grafiske designet.
Les mer

Våre prosjekter

Vis flere

Kunder attester

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram